Участие в выставках

2 октября 2017

Міжнарoдна агропромислова виставка AGROEXPO-2016
У Кіровограді (Кропивницькому) з 29 вересня по 1 жовтня пройшла IV Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «AGROEXPO-2016», яка, за даними організаторів, зібрала 470 компаній-експонентів та 20700 відвідувачів. Окремим блоком у рамках виставки пройшов культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок».
Фермерське господарство «Золота Коза» приймало участь у демонстрації племінних тварин (кіз) та з успіхом представило свої нові сири з козиного молока учасникам виставки та гостям ярмарки.

AGROEXPO-2016 AGROEXPO-2016
AGROEXPO-2016 AGROEXPO-2016 AGROEXPO-2016

 

Фермерский рынок GOOD WINE
10 сентября 2016 года

Фермерский рынок GOOD WINE Фермерский рынок GOOD WINE
Фермерский рынок GOOD WINE

 

Фермерский рынок «Грядка».
31 июля на ВДНХ в Киеве

Фермерский рынок Фермерский рынок
Фермерский рынок Фермерский рынок

 

Східноєвропейський молочний конгрес
03 березня 2016 р., м. Київ вул. Салютна 2 Б, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

На секції українського молочного козівництва та вівчарства, що відбулася 3 березня у рамках Східноєвропейського молочного конгресу, були присутні ключові експерти молокопереробної галузі.та власники провідних козиних та овечих ферм, які поділилися власним досвідом у веденні бізнесу.
Основна проблема, що турбує багатьох фермерів: де можна знайти в Україні продуктивні здорові тварини? Протягом останніх десяти років нарешті з’явились перші племінні репродуктори, приміром фермерське господарство «Золота коза». Про особливості розведення зааненської та альпійської породи кіз, а також про племінну справу в цілому розповіла керівник господарства Тетяна Орловська. Ефективність вирощування здорових племінних кіз полягає у профілактиці, плановості, комплексному підході і суворому контролі. Такий принцип роботи дозволяє отримувати максимальний добовий надій 7,7 кг молока на одну козу.

Международный семинар Международный семинар Международный семинар

 


Международный семинар «Другое молоко. Эффективная инвестиция в молочное козоводство».
10.02.2016, Киев

Семинар прошел в рамках выставки «Agro Animal Show» при участии французского эксперта по козоводству и овцеводству Гийома Киенера, консультанта фермерского хозяйства «Шеврет» Бернара Виллема (Бельгия), директора стратегического развития «УкрАгроКонсалт» Богдана Хомяка, ветеринарного врача по вопросам ветеринарного обеспечения МРС Владимира Мельника и владельцев молочной козьей фермы « Золотая коза». В рамках мероприятия презентацию продукта собственного производства сделали владельцы молочной козьей фермы «Золотая коза» Татьяна и Сергей Орловские. Они ознакомили аудиторию со своим хозяйством и предложили попробовать их продукцию.

Международный семинар Международный семинар Международный семинар

Агро-2016
Ежегодное участие в выставке «Агро». Презентация новинок сыров — «Пьяная коза», «Бри», «Камабер», «Валансе».
агро-2016 IMG_7067
IMG_7067
IMG_7067
IMG_7067
IMG_7067

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 


 

Фермерский Рынок в Good Wine 2015
5 сентября на Фермерском Рынке в Good Wine. Уже второй раз собирались фермеры-поставщики в один день и в одном месте. В первую очередь, для тех, кто ценит натуральные и здоровые украинские продукты. Для тех, кто хочет встретить людей, которые стоят у истоков этого сложного бизнеса. Для тех, кто любит вкусно есть и пить. Мы приехали, чтобы поделиться с вами собственной энергией и энтузиазмом. И нашими продуктами.
Фермерский рынок IMG_7067
 
 
 

 

 

 

 

 

 


 

Барвиста Україна 2012

IMG_7065 IMG_7067 IMG_7069

 

 

 

 

 

 


Міжнародна агропромислова виставка «АГРО- 2011»

Організатор виставки: Міністерство аграрної політики і продовольства України
Місце проведення виставки: Міжнародний виставковий центр. (Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15)
З 2 по 5 червня 2011 проходила XXIII Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «АГРО -2011», яка по праву заслуговує всесвітнього визнання ось вже багато років, як найбільш перспективний загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України.

Козина ферма «Золота Коза» отримала диплом Міністерства агропромислового розвитку та продовольства  України за найкращу експозицію та широкий асортимент продукції з козиного молока.

IMG_4215 IMG_4239  

Загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна»

Напередодні святкування 20-ї річниці Незалежності України, з 16 по 19 серпня 2011 року  на головному виставковому майданчику країни  — національному комплексі «Експоцентр України» відбувся масштабний показ досягнень, якими пишається держава.

Загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» покликані пропагувати здобутки вітчизняних товаровиробників, розширення їх зовнішньоекономічних зв’язків, розгортання міжрегіонального співробітництва та залучення іноземних інвестицій в економіку регіонів країни.

Козина ферма «Золота Коза» приймала участь у цій акції та отримала відзнаки Міністерства агропромислового розвитку та продовольства України   та Кіровоградської облдержадміністрації.

IMG_6379 IMG_6388 IMG_63642

Первый Украино-литовский фестиваль сыров

22 ноября 2011 года, в торговом зале супермаркета «NOVUS» состоялся Первый Украино-литовский фестиваль сыров. В этом уникальном событии приняли участие сыроделы Украины и Литвы: представили информацию о своих хозяйствах, провели дегустацию сыров и молочной продукции из коровьего, козьего и овечьего молока, обсудили проблемы мелкого фермерства в обеих странах и наметили пути сотрудничества.

Фестиваль посетила Президент Литовской Республики Даля  Грибаускайте  в сопровождении Министра сельского хозяйства Литовской Республики, Посла Литовской Республики в Украине и других официальных лиц.

IMG_8102 IMG_8031 IMG_8003
IMG_7827 IMG_7783 IMG_7751
Комментирование отключено.